Informácie o nás

Ahojte všetci naši bežci, doterajší poskytovateľ priestoru pre našu web stránku sa rozhodol, že stránka, ktorú sme mali je prudko komerčná, takže sa rozhodol nám ju zablokovať. Pre istotu tak urobil v piatok pred samotným behom, aby nás úplne odrovnal. Čiže v tejto chvíli sme len v takejto oklieštenej podobe, uvidíme ako sa to celé vyvinie.

Naďalej platí, že v sobotu 11.5.2013 je šiesty ročník fiľakovského crossu. Prezentácia pre deti začína na štadióne o 12:00, pre dospelých od 14:00.

Detské behy začínajú od 13:00, hlavný beh dospelých (a duatlon) od 15:30. Pozrite si aj propozície.

V prípade, že považujete niektoré informácie alebo oznámenia za skutočne dôležité, môžete ich v texte zvýrazniť napríklad takto.


História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vášho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míľnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.


Naši užívatelia

Tu je vhodné popísať, kto sú Vaši cieľoví užívatelia a prečo je práve tento projekt pre nich dôležitý. Dôležité je Vašich návštevníkov taktiež motivovať, aby sa na tieto stránky pravidelne vracali.