Prihlásení 2017

Pre prihlásenie mi pošlite email na frantisek.foldes@coremark.sk 

Št. číslo Priezvisko Meno Rok nar. Štát Klub/obec Kategória Duatlon
  Gyerpál Ladislav 1978 SVK Kurtáň A N
47 Cibuľa Marek 1986 SVK FTC CC Fiľakovo A Y
11    Jakab Miloš 1961 SVK BK FURČA Košice C N
  Péter Dominik 2009 SVK ZŠ Daxnerova Fiľakovo prípravka  
  Földeš Michal 2006 SVK ZŠ Felix Bratislava mladší žiaci  
  Földeš Miroslav 2008 SVK ZŠ Felix Bratislava prípravka  
  Földeš Martin 2011 SVK ZŠ Felix Bratislava drobizg  
4 Slovák Milan 1976 SVK ZvolenExFiľakovo B N
  Varga Peter 1965 SVK Radzovce C N
  Nemec Ľuboš 1963 SVK Lokomotíva Zvolen C N
  Kromholc Ján 1977 SVK Kokava nad Rimavicou B N
  Ňuňuk Ľubomír 1974 SVK Kokava nad Rimavicou B N
  Siman Samuel 2008 SVK ZŠ Radzovce prípravka  
  Velič Adam 2007 SVK ZŠ Radzovce mladší žiaci  
  Tóth Adrian 2002 SVK ZŠ Radzovce starší žiaci  
  Károlyi Gábor 1961 HUN SZUFLA Szigethalom C N
  Károlyiné Szabó Piroska 1961 HUN SZUFLA Szigethalom F N
  Király Zsuzsa 1978 HUN SZUFLA Szigethalom F N
  Németi  Lehel 1983 HUN SZUFLA Szigethalom X N
  Kormány László 1982 HUN SZUFLA Szigethalom A N
  Ševčík Vladimír 2016 SVK Šiatorská Bukovinka drobizg  
  Gyerpál Bernadett 2011 SVK Kurtáň drobizg  
  Rosival Ivan 1964 SVK Košice C N
  Samaš Dušan 1978 SVK AC Panters Kalonda X  
  Golianová Marcela 1977 SVK Mac Redox Lučenec X  
  Cerovský Tomáš 1991 SVK Poltár A N
  Orságová Lucia 1987 SVK BrickHouse Gym Lučenec E N
  Jackuliaková Veronika 1989 SVK Bežci Lučenec E N
  Kalmár Patrik 1987 SVK Bušice A N
  Maričák Marian 1984 SVK Čekan Mekenroff 1897 A N
  Krištof Miroslav 1966 SVK Bežci VK/Run For Fun C N
44 Strmý Jaroslav 1972 SVK Bežci VLK B N
  Kališka Tomáš 1988 SVK Rimavské Brezovo A N
  Šimon Marian 1992 SVK FTC CC Fiľakovo A Y
  Chlebničan Marko 1999 SVK SKI TEAM JASE LÁTKY A N
  Chlebničan Mário 1978 SVK SKI TEAM JASE LÁTKY A N
  Chlebničanová Katarína 2003 SVK SKI TEAM JASE LÁTKY staršie žiačky  
  Mišo Jozef 1973 SVK Magnezit Lovinobaňa B N
  Rajtók Juraj 1978 SVK Bežci Lučenec A N
  Cibuľa  Ondrej 1962 SVK Šiatorská BUkovinka C N
  Bartko Ondrej 1978 SVK Zenit Salgótarján A N
  Boros Anna 1970 HUN SDS Salgótarján F N
  Szikszai Szabolcs 1977 HUN SDS Salgótarján B N
  Goldmann Róbert 1967 HUN SDS Salgótarján C N
  Goldčiter Miloš 1976 SVK Fiľakovo B N
  Babka Mikulás 1977 SVK Fiľakovo B N
  Babka Daniel 2007 SVK Fiľakovo mladší žiaci  
  Babka Dóra 2010 SVK Fiľakovo prípravka  
  Donovalová Eva 1984 SVK MARATONBB TEAM E N
  Pataki Norbert 1980 SVK Šurice A N
  Koroncziová Noémi 2002 SVK ZŠ Koháryho Fiľakovo staršie žiačky  
  Ondrejšíková Brigita 2004 SVK ZŠ Koháryho Fiľakovo staršie žiačky  
  Herényiová Fruzsina 2002 SVK ZŠ Koháryho Fiľakovo staršie žiačky  
  Botoš Nikolas 2004 SVK ZŠ Koháryho Fiľakovo starší žiaci  
  Szajkó Nikolas 2002 SVK ZŠ Koháryho Fiľakovo starší žiaci  
  Bari Roderik 2002 SVK ZŠ Koháryho Fiľakovo starší žiaci  
  Botoš František 2003 SVK ZŠ Koháryho Fiľakovo starší žiaci  
  Berky Pavol 2001 SVK ZŠ Koháryho Fiľakovo dorast  
  Szókis Norbert 2002 SVK ZŠ Koháryho Fiľakovo starší žiaci  
  Orság Pavol 1964 SVK Lampáš Lučenec C N
  Czaková Milica 1975 SVK Lučenec Lightning F N
  Benedeková    Judita 1990 SVK BežciVK E N
  Paulerová Amália 1960 SVK Klub Kysuckých Maratóncov Čadca F N
  Schieber Matej          
  Vašová Dominika   SVK Fiľakovo E N
  Gášpár Márk 2009 SVK   prípravka  
  Gajdoš Peter 1981 SVK Bežci Lučenec A N
  Pocoš Robert 1965 SVK Bežci Lučenec C N

 


Registrácia účastníka

Vyplňte prosím nižšie uvedené údaje: